09 Ekim 2014

Türk Telekom Binaya Telefon Hattı Çekilmesi!

Aksaray Merkezde 2014 başında TTNET'e internet başvurusu yaptıktan sonra gelen görevlilerin bina girişinin hemen yanında telefon kutusu olması ve müteahhitin gerekli altyapıyı eksiksiz yapmasına rağmen binaya telefon hattın çekilmemiş olduğunu belirterek bunun iletileceğini söyleyip gittiler.

3 aydır 444 1 444 numaralı telefondan şikayette bulundum Gemlik'te bulunan Telekom Müdürlüğüne gidip başvuruda bulundum hiçbir sonuç alamadım. Telekom'da yetkili birinin bana en son söylediği genel müdürlükte tanıdığın varsa hemen yaptırırsın yoksa 6 ay ya da 1 yıl beklersin oldu. Benim Telekom'da tanıdığım yok ve acilen bu durumun giderilmesini istiyorum.

Fatih 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı30 Kasım 2014

    Teşekkür ederim problem halloldu. Geçmiş yıllara ait telefon faturası çıktı başıma bir de :D

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön