24 Ağustos 2015

Türk Telekom Binaya Kutu Konulmuyor!

Benim şikayetim binama kutu konulmaması. Bina yeni olduğundan kutu konulmuyor. Sorunumu gerekli yerlere bildirdim ama hala bir sonuç alamadım. Sakarya Türk Telekom Müdürlüğüne gittim bana cevapları o bölgeye yatırım olacak ancak o zaman kutu konulur deniliyor. Ben faturalarımı düzenli ödeyen bir vatandaş olarak bu kutunun beni binama konulmasını istiyorum. (birde adamın varsa daha çabuk olur deniliyor. Bu nasıl mantık) Yaklaşık 2 hafta önce Telekom müşteri temsilcisi aradı kafa geçer gibi hizmet alamadığım hattıma hediye dakika kazandınız deniliyor. (kayıtlarda mevcuttur) + aradığım tüm müşteri temsilcileri farklı bilgi veriyor (kayıtlarda mevcuttu) tam bir sene oldu! Türk Telekom orada mısın?

İbrahim 1.339 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim15 Ocak 2017

  Benim şikayetim binama kutu konulmaması. Bina yeni olduğundan kutu konulmuyor. Sorunumu gerekli yerlere bildirdim ama hala bir sonuç alamadım. Sakarya Türk Telekom Müdürlüğüne gittim bana cevapları o bölgeye yatırım olacak ancak o zaman kutu konulur deniliyor. Ben faturalarımı düzenli ödeyen bir vatandaş olarak bu kutunun beni binama konulmasını istiyorum. (bir de adamın varsa daha çabuk olur deniliyor. Bu nasıl mantık) Yaklaşık 2 hafta önce Telekom müşteri temsilcisi aradı kafa geçer gibi hizmet alamadığım hattıma hediye dakika kazandınız deniliyor. (kayıtlarda mevcuttur) + aradığım tüm müşteri temsilcileri farklı bilgi veriyor (kayıtlarda mevcuttu) tam bir sene oldu! Türk Telekom orada mısın?

 • İbrahim28 Şubat 2016

  Sayın yetkililer sorunum hale çözülmedi. Geri dönüş bile olmadı! ! Sizlere ne desem boş.

 • İbrahim11 Ekim 2015

  En son aradıklarında Belediyeden kazı izni bekliyoruz dediler. yalancılar! Belediyeye sorduğumda böyle bir başvuru yapılmadı dendi. Sayın müşteri temsilcileri orada mısınız? 14 ay oldu insallah önümüzdeki senelerde hattı çekersiniz.

 • İbrahim24 Ağustos 2015

  Bana 1 senedir destek olmadınız. Hep aynı ifadeler kullanılıyor. Zahmet edip geri dönüş bile yapılmıyor. Ama ben vergisini veren sade vatandaş değil de kodoman biri olsam sorunum hemen çözülürdü.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön