03 Ağustos 2013

Türk Telekom Binaya Hat Çekmiyor!

Yaklaşık 1 ay önce taşındığımız yeni evimize telefon nakil işlemi yaptırmak için Türk Telekom İzmir - Bahçelievler şubesinde başvuruda bulunduk. Kaydımızın alındığını ancak oturma raporunu teslim etmemiz gerektiğini daha sonrasında hemen hattımızın çekileceğini belirtmişlerdi.

Evimizin oturma raporu hazır olmadığından ilk başvurudan 1 ay sonra teslim edebildik ancak bize hat çekme süresinin 4 ay kadar sürebileceğini sırada 145 bina bulunduğunu ve ödenek olmadığını bahane ettiler. Ben merkez bir semtte oturuyorum ancak bir telefon hattı çekme süreci gerçekten 5-6 ay sürecekse gerçekten ayıp.

Enis 1.628 Okunma

Cevaplar

 • Enis20 Ağustos 2013

  2 aydır nakil işlemi yapılmadı. 17 Ağustosta nakil olacağını belirttiler söz verdiler ancak olmadı.

 • Enis17 Ağustos 2013

  05 Ağustosta Kader hanım ulaştı bana ve telefon hattımın 17 Ağustosa kadar çekilecegini belirtti. 17 ağustos oldu ancak hat için hala kimse gelmedi. Koskoca TürkTelekom 20 metre kabloyu 2 aydır çekemedi !

 • Enis05 Ağustos 2013

  geri dönüş yapılacağını belirttiniz ancak ne arayan var ne soran. Nesini inceliyorsunuz bu kadar anlamış degilim bir an önce hattımı çekmenizi rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2013

  Sayın Enis Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön