17 Aralık 2013

Türk Telekom Binanın Yanından Kesilen Kablo İçin Bir Şey Yapmıyor!

Evimin yan tarafında birileri tarafından çalışma yapılmış ve bizim evin telefon hatlarının olduğu kablo kopartılmış. Türk Telekom'u aradım ve bilgi verdim binada 10 dairenin bu şekilde telefon hattı yok diye. Ben evde yokken gelmişler binadaki komşularıma şöyle söylemişler; yan tarafta kimin ve kimler tarafından yapıldığı belli olmayan çalışma için binanın dışındaki Türk Telekom'a ait olan kabloyu binanın yaptırması gerekliymiş. 5 gün oldu ve hala hem telefon hemde adsl hattımı kullanamıyorum. Gerekli çalışmanın yapılmasını ve kullanmadığım günlerin parasının iadesini istiyorum.

Ozcan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön