30 Ocak 2014

Türk Telekom Binamıza Hat Bağlamıyor!

Sorun aynı şekilde devam ettiği için 25 Ekim tarihinde yazdığım şikayeti aynen yineliyorum:
Aşağı yukarı bir yıllık olan binamıza Türk Telekom telefon hattı çekmiyor. (Yer: Ankara Etimesgut, Keskin Caddesi). Müteahhit binanın temeline başladığında başvuru yaptığını iddia ediyor. Bununla birlikte, bina yöneticisi, bina sakinlerinin imzalarıyla birlikte yaklaşık yedi ay önce binaya hat çekilmesi için karar defteriyle beraber başvuruda bulundu.

Defalarca yönlendirildiğimiz Sincan Genel Müdürlüğü'ne ve Türk Telekom müşteri hizmetlerine durumu belirtmemize rağmen yedi aydır binaya hat çekilmedi. Bu durumu esefle kınıyor, Türk Telekom'un dikkatine sunuyorum.

Fahri 795 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Fahri YILMAZ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön