01 Temmuz 2015

Türk Telekom Binamıza Alt Yapı Getirmiyor.

Yaklaşık 1 ay önce Türk Telekom Büyükçekmece Müdürlüğünde yeni yapılan binamız için alt yapı sağlanması hususunda müracaatta bulundum. Fakat aradan yaklaşık bir ay geçmesine ve telefon direğinin hemen binamızın önünde olmasına rağmen hala gelen giden olmadı. Biran evvel hizmetin sağlanması veya en azından ne zaman alt yapının sağlanacağı hakkında bilgi verilmesini rica ederim.

Oğuz 110 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 06 Temmuz 2015

  İnsan bir oluyor olmuyor bir şey der

 • Oğuz 05 Temmuz 2015

  Milletin parasıyla kurulan bir firma tekel olmanın verdiği rahatlıkla millete nankörlük ediyor. Fakat gün gelir devran döner.

 • Oğuz 03 Temmuz 2015

  Hala bir sonuç çıkmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Sayın Oğuz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön