Türk Telekom Bina Dışı Sarkan Kablo Sorununu Gidermiyor.

Barış S. |

Yaşadığım binanın önünde telefon kablosu sarkması var ve binanın girişini engelliyor. Türk Telekom'u 4 kez aramama rağmen dalga geçer gibi arızanız ne diye arayıp tamam hallederiz deniyor fakat ne gelen var ne giden. Ya Türk Telekom batıyor yada çalışanları yönetecek bir sistem yok.

Bana 24 yada en geç 48 saat içerisinde şikayetiniz çözümlenir deniyor fakat tam 192 saat oldu ne gelen var ne arayan. Bu nasıl bir kurum evime girerken kablo kafama değiyor diyorum dinleyen yok. Hallederizden başka bir şey denmiyor fakat halledecek kişi yok.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış S.
  27 Haziran
  13:04

  problemim çözülmedi ki ne gelen var ne giden altı üstü bi kablo yu duvara monte edecekler fakat bu işi yapan personeli yok

 • Barış S.
  24 Haziran
  16:17

  bu sabah bir telekom yetkilisi nihayet eve geldi fakat elindeki notta çevir sesi yok kaydı verilmiş diye geldi. şu ana kadar hiç çevir sesi problemi demedim. şikayetim neden giderilmiyor. bu firma çalışanları sadece çalışıyo gözüküyor fakat kimse yaptığı işin hakkını vermiyor. çok basit bir problem on kere arandım fakat halendaha problemim çözülmüş degil. neden çözülemedigide söylenmiyor beni arayan herkez işiniz zor bu kabloyu kaldırmazlar diyolar. bi bildikleri var herhalde çalışanların! kabloyu çekecek elemanınız yokda bizimi oyalıyorsunuz.

 • 23 Haziran
  11:01

  Sayın Barış Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Kader GÜNAYDIN
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri