20 Temmuz 2013

Türk Telekom Bilgimiz Olmadan Fatura Tarihleri Değişiyor!

Türk Telekom bilgimiz olmadan fatura tarihlerini değiştirmiştir. Bunun sonucu ne olmuştur?Faturalarım otomatik ödemedeki bankamdan 3 ay ödenmemiş ve bir sabah iş yerine geldiğimizde telefonunuz kesilmiştir.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise yeni uygulamamızda müşterinin istediği tarihlerde fatura düzenliyoruz gibi bir savunma yapmışlardır. Bana sordunuz mu? Hayır ama müşterinin isteğine göre düzenledik. Mağdur olan yine biz müşteriler oluyoruz. Var mı böyle bir şey ? Biz isteğinize göre fatura düzenledik ama bundan benim haberim yok.

Talat 59 Okunma

Cevaplar

  • Talat27 Temmuz 2013

    Hiç bir çözüm üretmiyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Talat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön