14 Şubat 2013

Türk Telekom Bilgilerimizi mi Paylaşıyor!

Dün D-Smarttan aranarak Türk Telekom ile sözleşmemin bittiğini D-Smart abonesi yapmak istediklerini söylediler. Numaramı D-Smart'ın sisteminden sildirdiğimi beni bir daha aramayacaklarına dair söz verdiklerini belirttiğimde Telekom dan liste geldiğini sözleşmemin bittiğini söylediler.

Halbuki sözleşmem bitmemişti,buradaki kilit nokta şu ki Türk Tlekom Bilgilerimizi mi paylaşıyor? Eğer Türk Telekom bilgilerimizi paylaşıyorsa bunu hangi amaçla yapıyor. Türk telekoma kimlik fotokopisi veriyoruz. Kimlik bilgilerimiz D-Smart dahil elden ele dolaşıyor mu? Ayrıca cep telefonu bilgilerimin Türk Telekom sisteminden silinmesini istiyorum.

Koray 259 Okunma

Cevaplar

  • Koray01 Mart 2013

    Cansu hanım 3 gündür yine Dsmart sözleşme tarihim ve kota bilgilerimi dahil bilgilerimi vererek telefon kampanyasına devam ediyor. Lütfen cep telefonu numaramı sistemden siliniz. yıllardır hiçbir problem yaşamadan sizden hizmet alıyorum ancak bu durum gün içerisinde ciddi bir mesai harcamama neden oluyor. iyi çalışmalar dilerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Koray Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi e-mail kanalı ile tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön