25 Nisan 2013

Türk Telekom Bilgilerimin Üçüncü Firmalarla Paylaşılması!

Türk Telekom firmasının kurumsal yapıdan uzak olduğu ve çalışanlarının gayri ciddi olduğu bu zamana kadarki yaptığım yazışmalardan anlaşılmaktadır.şikayetlerimi bir kere dahi aklı başında birisi görmüş olsaydı çok açık ve net olan şikayetimi anlar hatalarını kabul eder ve çözüm üretirdi.

Firmaya beni arayan firmaların ve kişilerin isimlerini telefonlarını vermeme bilgilerimi Türk Telekom dan aldıklarını belirttiklerini ve konuşmaların kayıt edildiğini söylememe rağmen sonuç alamadım.

Hala bana yok hat iptal edilmiş, yok numara kayıtlı değil, yok biz göndermedik, yok biz vermedik...

Erdem 51 Okunma

Cevaplar

 • Erdem26 Temmuz 2013

  Firma müsterilerinin iletişim bilgilerini para karşılığı satmaktadır. TTneti aradığımda Türktelekomun sorunu, Türktelekomu aradığımda TTnetin sorunu olarak başından savmakta çalışanlar. Dijitürk çalışanından biz sizin bilgilerinizi Türktelekomdan aldık diye ifade almama rağmen ve bu konuşmanın dinlenmesini istememe rağmen sonuç alamadım.

 • Erdem29 Nisan 2013

  Türk telekomdaki kişiler yazdığım şikayeti dahi okumamış çözüm üretmemiş sorumluluklarını kabullenmemiştir. kurumsal yapıdan ve ciddiyetten tamemen uzaklar

 • Erdem25 Nisan 2013

  Yazdıklarımı okuma zahmetine bile girmedikleri verdikleri cevaptan anlaşılıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Müşteri Adı Soyadı, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin ayrıntılı bilgiyi tarafınıza mail kanalı ile iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön