11 Nisan 2014

Türk Telekom Bilgilerimi 3. Şahıslara Verdi.

2012 yılının nisan ayında Türk Telekom ile 24 aylık düşük fiyatlı TTNET adsl sözleşmesi yapmış olup sözleşmede yer alan "Kişisel bilgilerin ve irtibat telefonunun 3.şahıslar ve kurumlar tarafından paylaşılmasını" istemedim ve sözleşmede gayet açık ve net belirttim.

Taahhütümün bitmesine 2 ay kala Superonline, D-Smart, Digitürk gibi firmalardan gün aşırı aranmaktayım. Telefonuma nasıl ulaştıklarını sorduğumda aldığım cevap korkuttu beni. Cevapta numaramın Türk Telekom tarafından bu firmalara servis edildiği tarafıma bildirildi. Durum böyle olunca Türk Telekom müşterilerini mağdur ediyor. Ya bu durumu düzeltsinler, yada suç duyurusunda bulunacağım

Coşkun 55 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun 18 Nisan 2014

    Müşteri hak ve hukukuna saygı göstermeye başladıklarında daha güvenilir olacaklardır

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Serpil Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön