29 Mart 2013

Türk Telekom Bilgi Vermeden İş Yapıyor!

Son zamanlarda Türk Telekom hiç bir bilgi vermeden kendi kendine işler yapıyor.

Bir E-ticaret şirketiyiz ve statik IP adresimiz bize haber verilmeden değiştirilmiş. IP adresimize yüzden fazla noktadan erişim sağlanmaktadır. Haber vermeden nasıl böyle bir değişiklik yapabilirler?

Diğer konu, yine bana haber vermeden fiber internete geçirmişler. Eski sözleşmemi iptal edip, yeni sözleşme yapmışlar. 2 sene de taahhüt yaptığımı belirtmişler ve eskiden olan sözleşmemden dolayı ben caydığım için de yeni faturama 80 TL göndermişler.

Ne sözleşme imzaladım, ne eski sözleşmemden caydım.

Konuyla alakalı şikayet kaydı bırakıyorum ve Türk Telekom bana bir bilgi vermeden şikayeti sonlandırıyor.

Özgür 65 Okunma

Cevaplar

 • Özgür 03 Nisan 2013

  Sorun çözüme ulaşmamıştır.!! Konuyla ilgili Bağcılar Bölge'den arandım. Türk Telekom firmamıza haber vermeden IP adresimizi değiştirmiş ve şimdi arayan yetkili eski IP adresini bize veremeyeceğini söylüyor. Sorun şu, 200'den fazla nokta bu ip adresine erişim sağlıyor. Yeni operasyon için Türk Telekom ben destek vermem, konu benim insiyatifimde. İstersen sana parasıyla verdiğim IP adresini değiştiririm, yenisini veririm diyor. Teşekkürler Telekom, nasıl olacak bilmiyorum ama bugün itibariyle şirketimizdeki tüm hatlar, internet ve ev telefonlarımı Telekom'dan ayırmaya karar verdim.

 • Özgür 03 Nisan 2013

  Bugün 6. gün. Bugüne kadar kimse tarafından aranmadım. TTnet sikayetvar.com üzerinden anında cevap veriyor ama problemin çözülmesiyle ilgili günlerdir hiçbir şey yapmıyor. Bugün arandım. Arayan call center yetkilisi diyor ki internete giremiyorum diye arıza bırakmışsınız ama ben girdiğinizi görüyorum. Şaka gibi, komedi nerede sonlanacak merakla bekliyorum. Problemimi tekrar ediyorum, Statik IP adresimi bana sormadan değiştirmişler ve günlerdir bayilerimiz ve tedarikçilerimizle sistem üzerinden iletişim kuramıyoruz. Problem ve ne açık. Eski IP adresimi tanımlamalarını istiyorum. Hepsi bu kadar.

 • Özgür 01 Nisan 2013

  Konuyla alakalı Ttnet tarafından beni kimse aramadı ve konuyla ilgilenmedi. Buraya ben şikayetimi yazar yazar mesaj yazmasını bilecek kadar, konuyu araştırıp bir an önce tarafıma dönmenizde yarar var diye düşünüyorum. Keyfi uygulamanız nedeniyle 4 gündür işlerim yapamıyorum.

 • Özgür 01 Nisan 2013

  Konuyla ilgili kimse tarafından arandığımı bildirmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön