22 Nisan 2013

Türk Telekom Belediyeye Kazı İçin Gerekli Ödemeyi Yapmıyor!

İnönü Mah. Hanlı sokak Sancaktepe ilçesinde ikamet ediyorum. İki ayı aşkın süredir binamıza telekom tarafından şebeke kazısı gerçekleştirilmedi. Bundan önce de benzer şikayetim oldu. En son belediye ile görüştüğümde bana Türk Telekom un kazı için gerekli teminatı vermediği için kazının gerçekleşmediği söylendi. Türk Telekom u aradığımda ise bana bu söylenmeyip sürekli boş boş yeni kayıt açıldı. Türk Telekom un bu duyarsızlığını kınıyorum ve acilen gerekenin yapılmasını talep ediyorum!! artık aynı konu için her aradığımda sürekli yeni kayıt oluşturulmasını istemiyorum.

Serap 168 Okunma

Cevaplar

  • Serap24 Nisan 2013

    Bana 22 nisan günü dönüş yapıldı ancak gerekli mailleşmelerin sağlanıp tekrar bilgilendirileceğim söylendi. yine iki gündür ne geri dönüş için arayan var ne de soran. Belediye izin veriyor, bizzat ilgili kişiyle görüştüm belediyeden bunun için ama türk telekom ne hikmetse gelip kazıyı yapmıyor, şebekeyi getirmiyor!

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Serap Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön