03 Eylül 2013

Türk Telekom Bedava Dakikam Olmasına Rağmen Ücret Yansıtmış!

Bedava şehir içi şehirler arası, gsm dakika hakkımız olmasına rağmen şehir içi bir numarayı devamlı olarak her arayışımızda ücret yazılmış. Türk Telekom yetkililerinin verdiği cevap ise bu numara şehir içi hat olmasına rağmen başka bir firma ile anlaşmış. O zaman dedim şehir içi diye yazmamalılar.

İşin garibi daha sonra tarife paketimizi yükseltmemiz için arayan görevli de şehir içi şehirler arası gsm filan filan bedava dakikadan gidecek diyor bana. Özellikle sormama rağmen öyle bir şey olamayacağını söyledi. Yani müşteriyi bağlarken her şeyi toz pembe gösterip böyle bir ayrıntıya yer vermezken, bağladıktan sonra bahanelerle faturayı kabartıyorlar.

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Oktay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön