21 Mart 2013

Türk Telekom Başvuru Taleplerini Umursamıyor!

Türk Telekom u arayıp 216 459 **** nolu telefon hattımıza Tivibu üyeliği yaptırmak istedik. Aradan 1 ay geçtikten sonra tekrar aradık müşteri hizmetlerindekiler sizin talebiniz kapatılmış dediler. kimin kapattığını öğrenmek istediğimizde cevap veremediler.

Sonra Kiptaş gibi bir yerde altyapınız müsait değil dediler. Altyapımız müsait olmasa Türk Telekom a ait Fiber interneti nasıl getirebiliyorsunuz? dedik. Yeniden talep oluşturdular. Aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala arayan kimse yok. Tivibu almamızı istemiyorlar sanırım. Bu nasıl bir müşteri hizmetleridir ki kimseyi yönlendirmeyi başaramıyorlar.

Berna 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön