10 Eylül 2013

Türk Telekom Başkasının Borcu İçin Sürekli Beni Arıyor!

Ne Türk Telekom'a borcum var. Ne de adıma kayıtlı bir telefon hattı var. Buna rağmen 0212 210 **** olu numaradan "hakkınızda haciz başlatılacaktır" "borcunuz kapatılmamıştır" türünde mesajlar geliyor cep telefonuma. İki günde bir 0543 399 **** nolu telefondan (Avukat M. K.) aranıp ne tanıdığım ne duyduğum bir kimsenin ismi söyleniyor ve onun borcunu ne zaman ödeyeceğim soruluyor.

Her aradıklarında böyle birini tanımadığımı, aradıkları numaranın yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla sms yollamaya ve aramaya devam ediyorlar. Bunun adı tacizdir. Ne sizden hizmet alıyorum, ne müşterinizim ne de size borcum var. Ne hakla insanları telefonla rahatsız ediyorsunuz?

Önder 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Önder Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön