29 Mart 2013

Türk Telekom Bana Ait Olmayan Borcu Ödetmeye Çalışıyorlar!

13 Şubatta devraldığım telefon hattımın benden önceki kullanıcıya ait borcu faturalar aylık çıkıyor bahanesiyle bana ödetilmek isteniyor. 13 şubattan önce yapılan yüklü miktardaki borcu önceki kullanıcıya fatura edemeyen teknoloji devi(!)Türk Telekom, her arayışımda şikayet dosyası açarak, görüşmelerin apaçık kayıt altında olmasına rağmen her seferinde ilk defa aramışım gibi beni oyalamakta.

Neymiş devraldığım kişiyle ben görüşüp anlaşacakmışım. Ben sizin abonenizim sizi bilirim, Kullanmadığım ve her türlü ispatı olan bir durumu bu defa üstüme yıkamayacaksınız. Yeter artık!

İlker 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın İlker Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön