03 Mayıs 2013

Türk Telekom Bağlantısını Sağladığı Numarayı Bilmiyor!

Türk Telekom' a internet üzerinden bağlantı için başvurumun ardından evime gelen ekip tarafından telefon bağlantım tamamlandı, ancak başka bir kuruma bildirmek için ihtiyaç duyduğum telefon numaramı ne santralden ( -ki kimse telefonlara cevap verme zahmetine girmiyor), ne Telekom Müdürlüğünden ne de Müşteri Hizmetlerinden öğrenemedim. Kayıtlarında kimse bulamıyor. İşin ilginci müşteri hizmeti konu ile ilgili bir kayıt bile oluşturmuyor. Kayıt oluşturmak için telefon numaramı soruyor. Bağlanan telefon numaramı öğrenmek istiyorum. Bu zor birşey mi?

Murat 109 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Mayıs 2013

    Türk Telekomdan sorunumun çözüleceğine dair yapılan telefon görüşmesi haricinde yapılan bir aksiyon yok. Hatta cihaz bağlayarak kendi numaramı kendim öğrendim. Hizmet fatura bedeli alırken süper, diğer konular için sadece ilgileniyoruz bilgisi verilip kestirip atılıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön