20 Eylül 2016

Türk Telekom Bağlantı Yavaşlığı ve İnternetin Kesilmesi...

Son 2 aydır internet bağlantımda sürekli bir yavaşlık ve anlık internet kesilmeleri olmakta, durumu belki 10 ayrı cihaz ve 4 ayrı modem ile sürekli denemeler yapmama rağmen çözemiyorum. 25 Mbps lik bağlantıdan almış olduğum en yüksek hız 13-15 mpbs ve sürekli yüksek ping alıyorum. İnternet hızını denediğim cihazlar Apple TV, playstation 4, iPhone 5S , iPhone 6S , 2 adet notebook, 1 adet macbook, 1 adet masaüstü (ethernet bağlı) , 2 adet LG Smart TV, Digiturk decoder. Denediğim modemler ise Airties, Huawei, us robotics ve Asus marka 2014 sonrası üretilmiş modemler. Ortalamada almış olduğum hız genel olarak 8-10mbps ve bu durum karşısında TTNET hiçbir şey yapmıyor. Üstüne bir de 15 alıyorsanız gayet iyi daha ne bekliyorsunuz ki diyorlar. İnsanları kendinize mecbur bırakıyorsunuz bir de kalkıp kötünün ötesinde bir hizmet sunuyorsunuz. Bu nasıl bir sistem gerçekten anlamıyorum.

Okan 215 Okunma

Cevaplar

 • Okan22 Ocak 2017

  Hala hiçbir şey yapmayan tüm Türk Telekom çalişanlarinı kınıyorum ama bunlar kınanmaktan da birşey anlamazlar

 • Okan13 Aralık 2016

  Bu kötü internet için TTNET'e tesekkür ediyorum

 • Okan29 Eylül 2016

  Firmanın hala hiçbir şey yapmamasıda gerçekten ama gerçekten çok üzücü, şu anda başka firma arayışı içerisine girmiş durumdayım zaten, ama TTNET alacaklarında gerçekten bir kez daha düşünmesini öneririm çünkü gerçekten müşteri memnuniyetini sağlamak adına yaptıkları hiçbirşey yok. Bu sadece hız ile veya çözmemeleri ile alakalı değil. En ufak bir çaba yok çünkü zaten herkes bize mecbur felsefesini kendilerine benimsemiş bir firma haline gelmiş.

 • Okan13 Eylül 2016

  Hala aynı sıkıntılar devam etmekte, internet yavaşlığı, kopmalar, ping problemleri. Bulunduğum bölgede TTNET altyapısı olduğu için başka bir internet sağlayıcısındanda hizmet alamıyorum. İnsanları TTNET'e mecbur bırakıp sonrasında böyle bir hizmet vermek gerçekten çok ama çok üzücü. Verilen 62 liranın karşılığı bu olmamalı. onu da geçtim 2016 yılında hala böyle bir internet bağlantısı sağlayıp sonrada ben internet sağlayıcısıyım diye piyasada bulunmaya devam etmek işin dahada saçma bir yanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön