14 Mayıs 2013

Türk Telekom Bağlantı Sorunu Var!

İnternet bağlantım sürekli kopuyor kopmadığında da inanılmaz yavaş bilgisayarın da etkisi var diyerek neredeyse 1 yılı böyle geçirdim.Bilgisayara format atıldı o zaman anlaşıldı ne kadar kötü bir bağlantı olduğu.11 Mayıs Cumartesi günü internet bağlantısındaki kopmalar ve yavaşlık sinir krizi boyutuna geldi.

3 defa aradım müşteri hizmetlerini komple gitti bağlantı.Arıza kaydı oluşturduk dediler hafta sonu hiç gelmedi internet. Pazartesi aradılar giderildi mi eve gidince görebilirim dedim gittim hiçbir değişiklik yok internet yine yok. Ayda 50.00 TL boşu boşuna karşılığını alamadığım bir hizmete veriyorum.En kısa zamanda iptal ettirip diğer firmalara başvuracağım.

Güntülü 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön