07 Mayıs 2013

Türk Telekom Bağlantı Sorunu Giderilmedi!

Malatya/Hekimhan ilçesinin Karadere Mahallesinde ikamet etmekteyim. İnternet aboneliğine başvurdum onaylandı ve üç ay geçti internetim gitti ertesi gün baktığımda Türk Telekom'un kablosunun kesik olduğunu gördüm ve polise haber verdim yetkililere bildirdim. Polise ifade bile verdim. Telekom kabloları bağlamadı mahalle sakinleri ve bir yıl sözleşmeli olduğum Ttnete bir yıl boşuna para ödedim bir türlü kabloyu bağlamadılar aradan bir yıl geçti lütfen bu duruma bir el atın değerli yetkililer sahipsiz bırakmayın mağdur ve zor durumda bırakmayın bizi lütfen bir an önce bu duruma el atın.

Tatkan 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön