01 Mayıs 2013

Türk Telekom Bağlantı Sorunu Giderilmedi!

Telefon no: 03423**** ve internet no: 1827143**** nolu internet hizmeti için sayın Ttnet yetkilileri 4 nisan tarihinde Ttnet+Tivibu+Ev telefonunu kapsayan fırsat paketine başvuru yaptım
bayi bu paketi kullanabileceğimi bulunduğum yerde alt yapının ve sistemin olduğunu söyledi.
İnternetimin ve telefon hattımın 4 gün sonra aktif olduğuna dair bilgi mesajı aldım. İnternete giriş yapmak için deneme yaptım sayısızca bir türlü giriş yapamadım. Müşteri hizmetleri de sorunu çözemedi daha sonra müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede bu internet hattını burada kullanamayacağım bildirildi.

Muhammed 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön