31 Ekim 2014

Türk Telekom Bağlantı Problemi Var!

Yaklaşık 110 saattir internet ve telefon bağlantım yok. Konu ile ilgili TTNET ve Türk Telekom'a arıza kaydı açtırdım. Telekom'dan gelen arkadaş sorunun kablolarda olduğunu söyledi, telefon kutusuna bakma gereksinimi bile duymadan. Hemen kabloları tekrar düzenledik. Ancak sorun hala devam ediyor. Gelen arkadaş daha yakınlardadır belki tekrar yönlendirirler düşüncesiyle bağlı olduğum Avcılar Türk Telekom'u aradım: telefonlarına ulaşılmıyor, operatör, şikayet hattı hiç biri cevap vermiyor.

121 arızadan şansımı denemek istedim. Arıza kaydım henüz kapanmadığı için yeni kayıt oluşturamıyorum. Şimdi bir de hafta sonu geliyor. 110 saatin üzerine bunuda ekleyelim. Özetle şikayetçiyim.

Eda 192 Okunma

Cevaplar

  • Eda 04 Kasım 2014

    yaşadığım problemle ilgili henüz bir geri dönüş olmadı . artık bunun pek bir önemide yok . 1 hafta daha sizi beklememek için kendi imkanlarımla hallettim sorunumu . firmanız bünyesinde iletişime geçtiğim herkese ilgisizliğinden dolayı teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Eda ASLAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön