22 Nisan 2013

Türk Telekom Bağlantı Problemi!

Tahminen Ocak ayında telefon hatlarımız çalışmamaya başladı.Arama yapılmıyor aramada gelmiyordu. Sokaktaki komşularımızın hepsinde aynı sorun vardı. Arıza bildirimi yaptık. Gelip tamir ettiler. 1 gün çalıştı. Sonra gene arızalandı. Yan dairemizde kardeşimde arıza için aramış ona geldiler sorunun tekrar ettiğini söyledim.Baktılar ve Telefon cihazınız arızalı dediler.

45 gün şehir dışında kaldım. ev telefonunu tamir ettiremedim. Tekrar arıza için aradım.Sonra cep telefonuma arızanız düzeltilmiştir diye mesaj geldi. 2 ay hattı kullanmadan fatura ödedik. Arıza bildirmemize rağmen ev telefonunda arıza var deyip arızayı geçiştirdiler. 2 ay boşuna fatura aldılar.Dava açsam değmeyecek.Hattımı kapattıracağım.

Yakup 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yakup Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön