20 Mart 2013

Türk Telekom Bağlantı Kabloları Sorunu!

Bursa Osmangazi Demirtaş Cumhuriyet mahallesinde 227.sokakta arka sokaktan ayrı bir hatla arkamızdaki binaya geçmesi gereken kablolar benim binamın hattıyla binamın etrafından bitişik şekilde arkamdaki eve geçmektedir. Şu anda da evimin yanına bitişik nizam ev yapılıyor kablolar iki evin arasında kalmıştır.

Kabloların acilen kaldırılmasını istiyorum. Daha önce şikayetlerimi internet yoluyla bildirdiğim halde hiç bir işlem yapılmamıştır.Türk Telekom duyarsız davranmaktadır. Bugün yarın yan inşaat beton atacak ve kabloların arada kalmaması için sökülmesini talep ediyorum.

Cihan 65 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 02 Nisan 2013

    Türk Telekom yine aynı duyarsızlıkla kabloları ilgili yerden çıkartmak için gelmediği gibi, çimento atılması sonrasında yerimize gelmiş ve bizim kendi işimiz olmamasına rağmen çekip çıkarttığımız kabloları tekrar evin diğer tarafından yine bizim binamıza bağlamakla şikayetleri hiç bir şekilde dikkate almamıştır. Bu vesileyle Müşteri ilişkileri uzmanlarının da şikayetlere ancak gerekli yerlere iletildi mesajı ile yetindikleri anlaşılmıştır. Firmaca gösterilen bu duyarsızlığa bir kez daha cevap yazmanıza gerek bulunmamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Cihan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön