21 Ekim 2016

Türk Telekom Bağlanamayan İnternet.

Evime İnternet bağlatma gafletinde bulunup, en iyi servis sağlayıcısı olduğunu düşündüğüm Türk Telekom'u tercih ettim. Arayıp geldiler ADSL cihazı bağlandı, önce kabloların kısa olduğu söylendi. Eve teknik servis çağırıp kabloları uzattık. Ertesi gün yeniden gelip kuruluma devam ettiler, ancak sinyal yok deyip çıktılar.

o günden beri 4 defa arıza kaydı oluşturdum (4441444) Her defasında otomatik bir mesaj geldi; 738***563 no.lu arıza kaydınız incelenmeye alındı, 48 saatte çözülecek. Ne gelen, ne giden var. Daha sonra bir otomatik mesaj daha geliyor: arızanız devam ediyorsa devam yaz boşluk bırak 6606'ya gönder. Gönderiyorsunuz, hatta arıyorsunuz, hemen aciliyetini belirtiyorum diye tekrar arıza kaydı alıyorlar ve bu süreç sürekli böyle devam ediyor, devamsa 6606 evet devam hani sonuç? Hani fiber? Niye kimse arayıp sorun şu demiyor, neden eve bir teknik ekip gelmiyor? Son 24 saat çözülmezse iptal edeceğim.

Nihal 125 Okunma

Cevaplar

  • Nihal26 Ekim 2016

    20 gün oldu... ... ... ... .

  • Nihal22 Ekim 2016

    İlgisizliklerinden dolayı İptal ettirmek istediğimde 650 lira ödeyin dediler:) Hiç ama hiç almadığım hizmete, bağlayamadıkları internete kontratın var dediler, hala arayan yok biri ara dese şurada bir sıkıntı var,15 gün sürecek tüm bunlar, tamam diyeceğim de, ama yok, arayan yok gelen yok. Geri dönüş yok. Her gün yeni bir müşteri temsilcisine sorunumu sil baştan anlatıp çok haklısınız deyip hiçbir şey yapmayışına tanık olmaya devam... ... ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön