Türk Telekom Aylardır Yeni Yapılan Binaya Şebeke Bağlanmadı!

Barış D. |

Yeni yapılan binaya taşınır taşınmaz şebeke için başvuru yaptık ama aylar geçmesine rağmen ne gelen var ne giden. Sürekli arıyorum, müdürlüğe gidiyorum ama hiç ilgilenmiyorlar. Boşu boşuna kaç aydır kullanmadığımız internetin parasını ödüyoruz. Resmen yanıltılıyoruz ve buradan ettiğimiz şikayetlerin altına da sadece iletişim bilgilerini bırakıp bize ulaşabilirsiniz vs. diyorlar. Ulaşıyoruz şikayet ediyoruz da ne oluyor? İlgilendiğiniz mi var Allah aşkına! Bu kadar kötü bir firma görmedim.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı Ek Hizmet ve Servisler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış D.
  22 Ağustos
  10:12

  Aylardır İstanbul'daki kaç müdürlüğe gittim kendi sitelerine şikayet ettim. Onlarca başvuru yaptım ama hiçbir şey yaptıkları yok. Her şikayetin altına aynı şeyleri yazıp Halletmis gibi insanların gözünü boyuyorlar. Boşu boşuna kaç aydır kullanmadığımız internetin parasını ödüyoruz. Bu kadar rezil bir firma görmedim. Ne yaparsanız yapın ama Türk Telekom'un eline düşmeyin hatta hiç abone olmayın. Benim gibi yüzlerce mağdur olan insan var artık lütfen gereğini yapın!

 • Barış D.
  21 Ağustos
  14:15

  Buraya aynı şeyleri yazıp yazıp ilgileniyormus gibi yapıp insanları kandirmayin. Hala ne haber var ne gelen ne giden!

 • Barış D.
  04 Ağustos
  13:41

  Yeni yapılan binaya taşınır taşınmaz şebeke için başvuru yaptık. Ama aylar geçmesine rağmen ne gelen var ne giden. Sürekli arıyorum, müdürlüğe gidiyorum ama hiç ilgilenmiyorlar. Boşu boşuna kaç aydır kullanmadığımız internetin parasını ödüyoruz. Resmen dolandırılıyoruz. Ve buradan ettiğimiz şikayetlerin altına da sadece iletişim bilgilerini bırakıp bize ulaşabilirsiniz vs. Diyorlar. Ulaşıyoruz şikayet ediyoruz da ne oluyor? İlgilendiğiniz mi var Allah aşkına! Bu kadar rezil bir firma görmedim. Lütfen gereğini yapın artık.

 • 03 Ağustos
  13:54

  Sayın Barış Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.


  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Burcu POLAT
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri