02 Aralık 2013

Türk Telekom Aylardır Telefon Bağlantımı Yapmıyor!

İşlerimi internet üzerinden takip etmem gerekiyor, sosyal medya uzmanıyım. 1 ayda 6 bin lira zarara uğradım. Apartman yeni telefon hattı yok komşularım defalarca başvurmuşlar, ev sahibim de 1 aydır Kadıköy proje amirleriyle, müdürleriyle yüz yüze görüşüyor ödenek yok deyip, tersleyip geri gönderiyorlar.

Burası Afrika'da bir 3. dünya ülkesi değil, Avrupalı bir ülkenin en büyük şehri, dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul. Eski aboneliğim ne kapatılıyor ne de nakil ediliyor ama faturalar devam ediyor. Bir hafta içerisinde evime telefon bağlanmazsa bir çoğunuzun tanıdığı bir avukat haksız kazanç sağlayıp beni maddi zarara uğrattığınız için dosyayı açıyor olacak.

Burak 59 Okunma

Cevaplar

  • Burak02 Aralık 2013

    Copy/paste cevaplara karnımız tok, dönüş yapmayacağınızı biliyorum. Bunlar mahkemede sanal imza aracılığıyla sunulacak.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Burak Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön