20 Eylül 2013

Türk Telekom Aylar Önce İptal Ettirdiğim Paketle İlgili Arıyor!

Aylar evvel iptal ettirdiğim ve ilgili cihazları teslim ettiğim Tivibu paketimle ilgili aranmaktayım.
Tüm cihazlar ve aksesuarları Gayrettepe Türk Telekom Müdürlüğü'nde memurlarınıza teslim edilmiş ve gerekli evraklar da düzenlenmiştir. Bu teslimatların sorunsuz şekilde tamamlandığına dair ilgili de ayrıca kurumunuzdan SMS yoluyla bilgilendirme de yapılmıştır. Telafisi olmayan değerli vaktimi harcamayı bırakmanızı rica ediyorum.

Ozkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Ozkan23 Eylül 2013

    İlgili firmanın tüm uygulama ve yöntemleri, zorlaştırılmış, şüpheli, müşteri aleyhine işleyecek şekilde ve bu kasıtla dizayn edilmiş izlenimi bırakıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön