02 Kasım 2016

Türk Telekom Avea Almadığım Telefon Yüzünden Avukatlık Oldum!

Avea iletişim tarafından almadığım ve tarafıma ibraz edilmeyen, sözleşme olmamasına rağmen avukatlık oldum. 2010 yılında iPhone marka aldığım telefon taksiti bitmesine yakın, 2014 yılında faturamda yükselme olduğu için Avea müşteri hizmetlerini aradım. Bana 2. kez telefon aldığımı ve bu telefonun Blackberry olduğu belirtildi. 2014 tarihinde hiçbir GSM operatöründe Blackberry cihaz kampanyası bulunmamakla birlikte, bu cihazın üretimi bile durduruldu.

Bu duruma itiraz ettiğimde ise ''gidin savcılığa başvurun'' denilerek ukala ve ilgisiz Avea müşteri hizmetleri personelinin tavrına maruz kaldım. Bu konuda hakkımı aramak için kendilerinden Avea bayisinin bilgisini ve sözde aldığım sözleşmeyi talep ettim ama herhangi bir yardımcı olacak yetkili bulamadım. Haksız yere para ödetmeye zorlamıştır. Şu an borç avukatta olup, ödemesini yapmam için mecbur bırakılmaktayım.

Ezo 1.089 Okunma

Cevaplar

  • Ezo 23 Kasım 2016

    O kadar alakasız bir firma ki müşteriden gelen şikayetleri dahi dikkate almamakta ve 2 hafta olmasına rağmen dönüş yapmamaktadır.

  • Ezo 08 Kasım 2016

    2011 alınan borcu bitirilen telefonun parasını 2015'e gelince tekrar tahsil etmek isteyen firma dikkatli olun zorla faturaya yansıtarak ödettirmek istenmekte itiraz edersenizde avukata vermektedir. savcılık bile durumu şaşırmaktadır. 4 yıl sonramı tahsilat yapılıyor! ! ! ! ! ! ! ! !

  • Ezo 08 Kasım 2016

    Dün beni Ersin isimli çalışanınız arayarak müşteri hizmetlerini aramamı ve gerekli notları aldığını bildirdi. Müşteri hizmetleri aradım olayı tekrar baştan sayısız kere anlattım. Dudu isimli bayan notu okuyamadıklarını ve yetkisinin olmadığını belirtmektedir. Daha firmanın kendi çalışanları arasında iletişim kopukluğu varken müşteriye nasıl yardımcı olunacak çok merak ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön