24 Eylül 2014

Türk Telekom Avcılar Bölge Müdürlüğü Saha Dolabını Değiştirmiyor.

İstanbul Avcılar Türk Telekom müdürlüğü'ne bağlı Cihangir Mahallesi Ulubaş Sokak Avcılar bölgesindeki saha dolabını Avcılar Türk Telekom müdürlüğü 10 yıldır değiştirmiyor. Vestel marka 1999 model saha dolabı tam 16 yıllık. Avcılar Türk Telekom müdürlüğünün değiştirmediği saha dolabı yüzünden yukarıda yazdığım açık adreste ikametgah eden ev ve işyerleri TTNET'in fibernet imkanlarından yararlanamamaktadır.

Türk Telekom dünyayı fiberle sardık diyor, fakat İstanbul'un göbeğinde e-5'e yakın bir adres fibere bağlantı yapamıyor. Nasıl oluyor'da dünyayı sardık fiberle diyebiliyorsunuz. Saha dolabının değiştirilmesini acil olarak talep ediyorum. Bölge müdürlüğüne de gittik sonuç alamadık.

Cuneyt 172 Okunma

Cevaplar

  • Cuneyt 24 Eylül 2014

    Sn. Kader Günaydın ; Sizden bu konu hakkında üzerinde hassasiyetle duracağınızı umuyorum. Yukarıda yazdığım açık adreste bulunan ev ve işyerleri ( Kurumsal Firmalar ) 8 Mbit İnternet kullanıyor. İnanın çok komik bir durum. Avcılar Türk Telekom Müdürlüğü ADSL Dept. ve Harita Müdürlüğüne konuyu aktardık, fakat bizi kaale dahi almadılar. Yıllardır bunun mücadelisini veriyoruz, fakat sonuç alamıyoruz. Türk Telekom bu Saha Dolabını Acilen değiştirmesini talep ediyoruz. Sizden hizmet alıyorsam benim istek ve önerilerim sizin için önem arzetmelidir. Çok acil olarak Saha Dolabının değiştirilmesini ivedilikle talep ediyorum firmam adına. Umarım en kısa sürede değiştirirsiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Sayın Cüneyt Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön