03 Şubat 2014

Türk Telekom Asılsız Taahhüt

05.05.2013 tarihine 04628** numaralı hatta 2 yıl taahhütlü bir paket yüklenmiş. Bu hat benim üzerime kayıtlı (Ö** K** ) ben o tarihte Samsun ili Atakum ilçesi Çatalçam İlkokulunda görev yapmaktaydım. Yani o tarihte Trabzon ili Beşikdüzü ilçesinde çalan bir telefonu açıp da güvenlik bilgilerimi verip herhangi bir kampanyadan yararlanmam imkansız. Bunu Türk Telekom yetkililerine de anlattıysam da bana herhangi bir asistan hatası olmadığını söylediler.

Ses kayıtlarının tekrar incelenmesini istiyorum. Bana o tarihte cep telefonuyla da ulaşılmadı ve o tarihte Samsun'da görev yaptığım resmi kayıtlarda da mevcuttur. Bu asılsız taahhüdün bir an önce kaldırılmasını istiyorum.

Özkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Özkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön