09 Temmuz 2015

Türk Telekom Arızayı Yapmıyorlar!

Arıza kaydı oluşturalı 48 saati geçmesine rağmen gelen giden yok muhatap yok.

Sezer 77 Okunma

Cevaplar

 • Sezer22 Temmuz 2015

  Bu nasıl hizmet anlayışı arıza ile ilgili cevabı "Merhaba, kurban bayramından sonra bakacağız Allah'ın izniyle. İyi akşamlar" bunu yazarken bi tane daha yazdı oda şöyle:"Merhaba, cevabımızın içinizi rahatlattığını düşünerekten sevinçliyiz. Bir güzel haber daha: Kurbana kadar yetişmezde yılbaşına kadar kesinlikle çözeriz. Allah'tan ümit kesilmez. İyi geceler" bu nedir?

 • Sezer19 Temmuz 2015

  Bugün arayıp arızanın yapılıp yapılmadığını sordular 13 gün sonra büyük bir ilerleme?

 • Sezer17 Temmuz 2015

  Bayramdan sonra yaparlar inşallah! Zaten işimiz insallahlara masallahlara kaldı... ...

 • Sezer16 Temmuz 2015

  sabırla bekliyorum hala gelen giden yok... .

 • Sezer14 Temmuz 2015

  10. Gün bitti mağduriyetim devam ediyor! !

 • Sezer10 Temmuz 2015

  Mağduriyetim devam ediyor! !

 • Sezer10 Temmuz 2015

  hiçbir şey yaptığınız yok. Sadece beni oyalıyorsunuz. Mağduriyetim devam ediyor. Bir haftadır kabloyu bağlayamadınız. Bu yorumu yazarken bile kopuk kabloyu görebiliyorum. ADSL hizmeti de alamıyorum fakat ücretini ödüyorum. Ne güzel değil mi?

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Sayın Sezer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön