16 Mayıs 2013

Türk Telekom Arızalarla İlgilenmiyor!

09. 05. 2013 tarihinden bugüne kadar internet ve sabit hat hizmeti alamıyoruz. Kazan /Ankara santral müdürlüğünü aradığımız da ekip göndereceklerini söylüyorlar ama nedense o ekip bir türlü gelmiyor. 14. 09. 2013 tarihinde bazı sabit hatlarımız çalıştı ama 1 gün sonra o hatlarda kesildi.

Santral müdürlüğünü aradığımız da 3 defa geldiklerini söylüyorlar ama İş yerimizin nizamiye kayıtlarında nedense 1 kere mesai saatinden 1 saat sonra geldikleri görünüyor. 15. 09. 2013 tarihinde defalarca aramamıza rağmen 1-2 saat sonra açılır deniyor ama gün boyu ne gelen var ne giden. Bugün sabah aradığımızda da yine aynı olay. Önce 1-2 saat sonra öğlenden sonra deniliyor. Öğlenden sonra telefonlara cevap verilmiyor.

Okan 73 Okunma

Cevaplar

  • Okan 22 Temmuz 2013

    müşteri kaybından başka birşey yok

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Okan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön