29 Mart 2013

Türk Telekom Arızalarla İlgilenmiyor!

252 377 **** nolu hattımızda 2 gündür parazit var ve kullanılamıyor. Bununla ilgili 2 gündür müşteri hizmetlerini aramaktayım ve her seferinde sistemsel arızalarından dolayı arıza kaydını dahi alamadıklarını söylüyorlar. Dün uzun uğraşlar sonucu arıza kaydını açtırdım,bugünde arıza giderildiğine dair mesaj geldi fakat düzelen birşey yok.

Tekrar bildirmek için aradım fakat yine sistemsel arızaları olduğunu,tekrar aramam gerektiğini ilettiler.Anlayacağınız devamlı Telekom un peşinde koşturmak durumunda kalıyoruz ve buna rağmen çözüm yok,kaldı ki bu sorun aylardır diğer hatlarımızda ve bu hattımızda da devam etmekte ve geçici çözümler sunulmakta. Sonuç olarak ciddi anlamda mağdur durumdayız.

Oktay 24 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 16 Nisan 2013

    değişen bir şey yok

  • Oktay 02 Nisan 2013

    Sorunla ilgili hiçbir gelişme yok

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Oktay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön