16 Nisan 2013

Türk Telekom Arızalar Bitmiyor!

Hem iş yerimde hem de evimde Türk Telekom internet aboneliğim bulunmakta. Geçen aralık ayından itibaren iki ay iş yerimde internete giremedim onlarca şikayet kaydı bırakmama rağmen sorunum çözülmedi. Şimdi aynı problemi evimdeki internetimde yaşıyorum. Bağlantım sürekli kesiliyor kimi zaman 2 gün bağlantı gelmiyor kimi zaman 1 gün kimi zaman 5 saat.

Arıza kaydı bıraktığımda ınternet hattınızla ilgili bir problem var arıza kaydı bırakın diyor.Hat gelemeyince müşteri temsilcisini arıyorum şebekede problem var deniyor ancak 10 dakika sonra bağlantım geliyor.Bu bağlantıların bilerek kesildiğinden şüpheleniyorum artık.Çünkü bir hatta bu kadar arıza olmaz! Yetkili birinin bana ulaşsın lütfen!

Koray 20 Okunma

Cevaplar

  • Koray 21 Nisan 2013

    Böyle bir firma olamaz yapıldıktan 1 gün sonra tekrar aynı şikayetle karşı karşıyayım. Arada internetim gelip gidiyor ve işlerimi görmek yerine şikayet yazıyorum artık o kadar sıktı gerçekten...

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön