22 Nisan 2013

Türk Telekom Arıza Sürekli Tekrar Ediyor!

Yaklaşık 3 haftadır evimde kullandığım internet hattımda sürekli bağlantı problemi var.Arıza kaydını bırakıyorum arızam geçici bir süre gideriliyor geri dönüş yapıldıktan sonra arıza kaydını kapatıyorum 1 saat sonra tekrar arıza oluşuyor. Son zamanlarda müşteri hizmetlerini ne kadar aradığımı hatırlayamıyorum! Bağlantı problemi için ekipler geliyor her hangi bir problem yok deniyor 2 saat sonra bağlantım tekrar kesiliyor.Problemin nereden kaynaklandığını teknik ekipleri bile bilmiyor ve çözemiyorlar nasıl bir hizmettir bu anlayamadım. İnternetim geçici olarak gelmişken tekrar ve son kez bu hattan şikayetimi iletiyorum. Hattı iptal için gerekli işlemlere başladım çünkü...

Koray 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön