02 Ocak 2015

Türk Telekom Arıza İçin Dönüş Yapmıyor.

1 aydan beri babamın kullandığı 37263***68 No.lu telefon için arıza ihbarı bırakıyorum. Yapılıyor 2 gün sonra yine aynı bir türlü yapamadılar. Telefon ile görüşme yapılamıyor ya çok gürültü oluyor ya başka birilerinin konuşmaları oluyor ya da konuşurken kapanıyor. Her ay konuş ya da konuşma 30 TL almasını biliyorlar ama arıza gidermesini bilmiyorlar. Kısa sürede yapılmazsa babam hattı kapatmayı düşünüyor, benden söylemesi.

Erdoğan 1.206 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan 24 Ocak 2015

    Halen bizim telefon yapılmadı ayıptır.

  • Erdoğan 04 Ocak 2015

    02/01/2015 de alinan arizaniz mahalinizden kaynakli oldugu icin kendi imkanlarinizla gidermeniz gerekmektedir. 444 1 444 den detayli bilgi alabilirsiniz. Bu mudur cozum? Telefonla konusurken telefonda baskalarının da sesi var diyorum ve siz bana ariza sizin evdeki hatta demeye getiriyorsunuz. Ben buna ancak cok sesli gulerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın Erdoğan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön