25 Şubat 2014

Türk Telekom Apartmanda Alt Yapı Yok, İnternet Bağlatamıyorum!

Yeni taşındığım 1,5 yıllık binada internet için gerekli altyapı yokmuş.TTNET,D-Smart derken aramadığım internet sağlayıcısı kalmadı.Hepsi Türk Telekom'un altyapı kurmasını bekleyin diyor.Ben öğrenciyim, internetten birçok dersim var ve internet olmazsa ben bunlara giremem ve kalırım.

Lütfen en kısa sürede apartmanımıza gerekli altyapıyı sağlayın.Aynı problemi bir önceki oturduğum binada da yaşadım,bağlamanız 3 ay sürmüştü.Yine o kadar sürerse benim okulum bir dönem uzar, internet yokluğundan eğitimimi tamamlayamam.Lütfen en yakın zamanda bir yaptırım gösterin.

Burak 1.836 Okunma

Cevaplar

  • Burak 25 Şubat 2014

    444 1 444 numaralı telefondan arandım ancak dersteydim açamadım, saat 3'den sonra ararsanız sevinirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Burak Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön