05 Kasım 2013

Türk Telekom Apartmana Şebeke Veremiyor!

25 ekim 2013 tarihinde yazdığım şikayetime dün akşam cevap verildi. Cevap aynen şu;
"Bulunduğunuz lokasyonda şebeke yok. Sorunu erişim şebekeleri ve planlama birimi çözecek".

Benim şikayetimde yazdığım sorunu bana aynen tekrar ettiler. Kardeşim ben zaten sorunun erişim şebekeleri ve planlama biriminden kaynaklandığını biliyorum ve bunu şikayetimde yazdım zaten. Bana bildiğim şeyi neden söylüyorsun. bu kadar saçma birşey olabilir mi?

Apartmanımızda TTNET fiber internet santrali mevcut. Her türlü altyapsı hazır fakat bir türlü abonelik açtıramıyoruz. Sorun : "Şebeke yokmuş" Çözüm nedir: " Bilmiyorum " .
bravo Türk Telekom!

Mahmut 143 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 08 Kasım 2013

    Çok güzel bilgilendirme yapıldı. TTnet müşteri temsilcisi beni arıyor ve Türk Telekom İl Müdürlüğüne dilekçe ile başvurmamı söylüyor. Ya kardeşim bu sorunu Türk Telekom çözecekse beni neden ttnet müşteri hizmetleri arıyor? Koskoca Telekom'da bir tane cevap verecek insan yok mu? Ben Telekom için şikayet yazıyorum. Beni ttnet arıyor ve doğal olarak konuyla ilgili hiçbir şey bilmiyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön