16 Haziran 2015

Türk Telekom Apartmana Şebeke Çekilsin Artık.

Yeni binaya taşınalı 8-9 ay oldu. O günden bugüne her türlü başvuruyu yapıp, kaç kez dilekçe vermemize rağmen, hemen yan ve karşı binada şebeke olmasına rağmen Türk Telekom tarafından hiçbir işlem yapılmadı. Bu yüzden internet kullanamıyoruz ve bunun mağduriyetini yaşıyoruz. Binaya şebeke çekim işleminin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Ramazan 137 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2015

    17.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön