06 Nisan 2015

Türk Telekom Ankastre Kutu!

Kağıthane'de bir apartmana Ekim 2014 ayında taşındık. Evin ankastre kutusu yok. Temmuz 2014'de ev sahibi başvuru yapmış, bizde Ekim 2014'de başvuru yaptık. Ancak 5 aydır hiçbir gelişme olmadı. Planlamayı arıyoruz cevap vermiyorlar. Bir kaç hafta önce evin önünde Türk Telekom kutusu vardı. Bir kaç gün sonra oda kayıp oldu.

Planlamayı aradığımızda o kutuyu biz bırakmadık diyor. 2015 yılında İstanbul'da ne telefon ne internet kullanamıyoruz. Defalarca şikayet yazdık, Türk Telekom'u aradık ama sadece yapılacak ama ne kadar bir süre olduğunu bilemeyiz diyorlar. Temmuz 2014'den beri 8 ay geçmiş ve hiçbir yaptırım yok acaba kaç ay ya da kaç yıl beklememiz gerekiyor ki bu kutu takılabilsin..

Fatma 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Fatma can SARI, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU, Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön