28 Ağustos 2013

Türk Telekom Ankastre Kurulumunu Yapamadı!

5 Ağustos'ta nakil için dilekçemi ilettim ankastre kurulumu da yapılacak binaya 1 ay süre verdiler ve 1 ay doldu. Binadan başka bir kişi dilekçe verdiğinde 2 3 aya kurarız demişler. Bu mudur Türk Telekom'un kurumsal kimliği? Bu mudur anlayış?

Çağrı merkezinizi arıyoruz yasal süreç 7 iş günüdür diyorlar sonra lafı çevirmeye başlıyorlar. Tekrar arıyoruz hala kurulmadı diye karşımdaki müşteri temsilciniz 30 35 dk boyunca telefonda ııı eee şeyy demeye başladı. Bu mudur konuşma kalitesi? Hala fatura yazılmaya devam ediliyor. Başka bir internet servis sağlayıcısında aboneliğim var ve sizin yüzünüzden onuda kullanamıyorum ve faturalar yansımaya devam ediyor.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön