17 Mart 2014

Türk Telekom Ana Hattım Koparıldı; İlgilenen Yok!

9 Mart 2014 tarihinde 5 katlı binamın hemen yanındaki binada elektrik direğini 1 m yola doğru alırken Sedaş ekibi binamızın ana telefon hattını keserek kaldırıma attılar. 10 Mart 2014 tarihinden bu yana Türk Telekom'u arayarak telefon hattımı kestiklerini ve kabloyu kaldırıma attıklarını insanların ve araçların kablonun üzerinden geçtiğini söylüyorum.

4441444 no'lu telefondan takip numarası verip duruyorlar.. 1 hafta oldu binadaki tüm telefonlar ve internetler kesik. Bana geri dönüş yapmalarını istediğim halde ne arayan var ne soran bugün yine aradım şu dakikaya kadar hala kablo yerde duruyor. Arayan yok bakan yok. İki kişi gönderip kabloyu yerden kaldırıp bağlayamadılar.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Sayın MEHMET CAN ATAŞOĞLU, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön