03 Eylül 2014

Türk Telekom Altyapı Yetersizliği Var!

Bulunduğumuz bölgede altyapı yetersizliği var ve 2014'ün 2. ayından itibaren talep olmasına rağmen hala bu bölgede herhangi bir işlem yapılmamaktadır. TTNET firmasını aradığımda ise altyapının olduğu söylendi ancak başvuru merkezine gittiğimde yok denildi(?) Oturduğum sitede 132 insan yaşayacaktır. Bu insanların ihtiyaçlarını gidermedikten sonra bize faydanız nedir?

Altyapı istediğimiz adres : Şehit Murat Demir Mahallesi 330. Cadde Konuralp Bey Sitesi (Konuralp) Düzce/Merkez. Umarım öğrencilerin sesine kulak verirsiniz.
Not: İmza toplanılmasına rağmen geri dönülmedi.

Furkan 234 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Sayın Furkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön