18 Ekim 2016

Türk Telekom Altyapı Yetersizliği.

Yaklaşık son 3 aydır internet hizmeti almış olduğum bir ara kızıp iptal edip sonra tekrar mecbur kalarak internet hizmeti satın aldığım Türk Telekom firması bulunduğum bölgeye gerekli olan altyapı geliştirmesini sağlamamaktadır. Kullandığım 16 mbit VDSL hizmetini en fazla 12 mbit'e kadar 3 ay öncesinde kullanabiliyordum. Sonrasında hat üzerinde kopmalar meydana gelmeye başladı ardından hız belirsiz aralıklarla düşürülmeye ve 4 mbit'lere sabitlenmeye başlandı. Durumu görüp aramam sonrasında hız tekrar 12 mbit'lere çekiliyor fakat devamında hatta kopmalar başlıyordu. Yine çağrı merkezi arıza kaydı açmam sonrasında yine hat düşürülüyordu. Kısacası altyapı daha önce desteklenen 12 mbit'i de desteklemiyor ve hatta kopmalar meydana geliyor. Çağrı merkezini arayıp durumu izah ettiğimde bölgemde bulunan Türk Telekom merkezine gidip şikayet dilekçesi vermem gerektiği iletildi. Şikayetçiyim.

Muhammed 149 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed11 Temmuz 2017

    Aradan yaklaşık 9 ay geçti ve tamamıyla bir çözümsüzlük durumu mevcut. Bugün tekrar bölgemdeki TT ofisine gittim. Biz teknik ekip değiliz ancak arıza kaydı açarız diyerek arıza kaydı açtılar. Beklentim var mı maalesef yok. Yazıklar olsun ülkemizin en büyük şirketlerinden olan Türk Telekom gibi bir firmanın "zaten 16mb'ye kadar denilmiş yapacak bir şey yok" denilerek durumu sonlandırması ne kadar can yakan bir durum. Keşke başka bir altyapı firmasi seçecek imkanım olsa. Hem tekel hem umursamazlar.

  • Muhammed17 Ekim 2016

    Karakter sınırı nedeniyle devamını buraya yazıyorum. Firma 16 Mbit'e kadar adıyla bir hizmet satıp buna göre parasını alıp 4 Mbit'e sabitleyemez. Ayrıca daha öncesinde bunun en az 12 Mbit'ini sağlayabiliyorken! İstanbul / Sultanbeyli'nin gelişen bir bölgesinde ikamet ediyorum. Konuyla ilgili gerekli altyapı iyileştirmesinin yapılmasını talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön