29 Ocak 2014

Türk Telekom Altyapı Sorununa Çözüm Bulamıyor!

22.12.2013 tarihinde Halil Rıfat Paşa mahallesine taşındık. Çalıştığımız sektör gereği internete acil ihtiyacımız olduğundan, Superonline'a telefonla yalın internet başvurusunda bulunduk. 7 iş gününü geçmesine rağmen bir geri dönüş olmadı. Aradığımızda bizlik bir durum yok Türk Telekom tarafından problemin giderilmesi gerekiyor karşılığını aldık.

Başvuruyu iptal edip telefonla TTNET üzerinden telefon ve internet hizmeti almak istediğimizi söyledik 10 günü geçmesine rağmen yine bir dönüş alamadık. TTNET yönlendirmesiyle Türk Telekom merkezine gittiğimizde mahallenin telefon alt yapısı ile ilgili bir problem olduğunu öğrendik. Yaklaşık 40 gündür internet ve telefon hizmeti almak için bekliyoruz.

Ercan 70 Okunma

Cevaplar

  • Ercan04 Şubat 2014

    Şikayet ile ilgili geri dönüş yapıldı. E-posta yoluyla bilgilendirme yapıldı ama çözüm üretildiğini söyleyemeyiz. Çünkü telefon ve internet bağlantısının olmadığı 45 - 50 günlük bir süreden bahsediyoruz. Bu süreler dünya kenti İstanbul için oldukça düşündürücüdür. Problemin ne zaman sona ereceği ile ilgili hala net bir bilgi yoktur. Apartmanımızda Telekom altyapısını kullanıp internet erişimi sağlayan komşularımız olmasına rağmen bizim hala internet ve telefon bağlantısını bekliyor olmamız , altyapı planlamasında bir yerlerde ciddi hatalar yapıldığının işaretidir.

  • Ercan29 Ocak 2014

    Mars'ta koloni kurmak için çalışmaların yapıldığı yüzyılda , internetli güzel günler dilerim herkese.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Ercan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön