02 Eylül 2013

Türk Telekom Altyapı Sorunu Nedeniyle Nakil İşlemi Yapılmıyor!

Yaklaşık olarak 1 ay önce, bizzat Türk Telekom'a telefon hattımın nakil işlemi için talepte bulundum. Günlerce süren telefon görüşmeleri ve gidip gelmeler sonucunda, şebekeniz de (altyapı eksikliği) yer olmadığından dolayı bu işlemi tamamlayamadığınız oldu.

Bir de üstüne (dalga geçer gibi) bu düzeltme işleminin birim fiyata düşen maddi getirisi az olan şehirlerde geç uygulamaya konulduğu hatta kimi zaman yapılmadığı yönündeydi. (Öğrendiğim kadarıyla 11 aydır bekleyen varmış)

Tüm bu olanları ben 1 aydır sineye çekiyorum, sizde yukarıda yazdıklarımı sineye çekip telefon nakil işlemimi yapacak mısınız? Eğer cevabınız evet ise 0(222) 335**** nakil işleminde bulunduğum telefon numaram.

Gürhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gürhan05 Eylül 2013

    Nakil işlemimizin ay dönümünü kutlamak için Türk Telekom firmasını aramayı düşünüyorum. Laf olsun diye şikayetime geri dönüş yapıldı, bilgilendirilme sözü verildi bizzat takip edileceği taahhüt edildi fakat 3 gün geçmesine rağmen ne geri dönüş yapıldı ne de nakil işlemim..!

  • Gürhan05 Eylül 2013

    Laf olsun diye geri dönüş yapıldığını düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Gürhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön