17 Eylül 2014

Türk Telekom Altyapı Sorunu Halledilmedi!

Maalesef Türk Telekom ve TTNET işbirliği devam etmekte, 8 ay oldu internet bağlatmak için
sosyal medya aracılığıyla daha öncede bıraktığım 10'larca istek ve şikayet hiçbir işe yaramıyor ne yazık ki, bir çıkış yolu gösteremiyorlar çünkü kimse ilgi göstermiyor sanki başıboş bırakılmış zoraki hizmet veren bir kurum gibi davranıyor.

Mecbur değilsiniz sayın Telekom hizmet vermek istemiyorsa bölgemize telefon ve adsl hizmetini kökten kessin sizde kurtulun bizde kurtulalım yani bu mu çaresi? Yıl olmuş 2014 hala altyapı yok deyip geçiştiriyorlar. Bizim vergilerimizle döşenen altyapıdan, geçmişte altyapı yetersizliğinden dolayı en fahiş fiyattan internet kullanan biri olarak yararlanamıyoruz.

Mustafa 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : iletisi[email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön