09 Mayıs 2015

Türk Telekom Altyapı Sorunu, 9 Aydır Çalışma Gerçekleşmedi.

Daha önce de defalarca şikayette bulundum. Kırıkkale 'de Yenişehir Mah. İkamet etmekteyim. Öğrenciyim ve web + görsel programlama ile uğraştığım için internet üzerinden geçimimi sağlayan biriyim. Bana 9 aydır başvurularımı iptal ederek altyapı sağlamayan Türk Telekom'dan şikayetçiyim. Tüm firmaları tekeline bağlamış altyapı sağlayacağının sözünü vermiş olan Türk Telekom yüzünden ciddi sıkıntılar çekmekteyim.

Benim hizmet almamı engellediği için dava açmayı ve benim onlar yüzünden kazanamadığım paraları kanıtlarıyla beraber tazminat almak için mahkemeye sunmayı düşünüyorum. Bana hiç dönüş sağlamayan Türk Telekom Kırıkkale ofisi koordinasyonu sağlayamıyor. Ofis 3. kat.

Batuhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Sayın Batuhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön